ARCHIVE
After Sale 1 result

M. Rengade

20. Jh.

64th Fine Art Auction | 20. June 2020

AFTER SALE

M. Rengade 20. Jh.

Oil on wood panel. Verso wohl signiert "M. Rengade" und datiert in Blei o.li.

16,5 x 27 cm.