AUCTION 18 | 06. Dezember 2008 |
Auction 18 | 1 result | |
After Sale | 3 results | |
Catalogue Archive | 105 results |
Bernd Hahn
1954 Neustadt/Sachsen – 2011 Burgstädtel (bei Dresden)
347 Bernd Hahn, Dreieck und Viereck. 1995.
Bernd Hahn 1954 Neustadt/Sachsen – 2011 Burgstädtel (bei Dresden)
Silk-screen printing in colours In Blei signiert und datiert "B. Hahn 95" o.Mi.
20,8 x 14,8 cm.